חדר בריחה מומלץ – חדר בריחה האשליה

חדר בריחה מומלץ – חדר בריחה האשליה

חדר בריחה מומלץ בארץ ובעולם

יוצאים לחופשה? אל תפספסו חדר בריחה מומלץ ביעד שווה בצפון הארץ שישדרג לכם את ההנאה.
בקריית אתא, למשל, מחכה לכם חדר בריחה בחזרה אל העתיד בו מחכה לכם מעין חזרה לעתיד שתנתק אתכם מהמציאות והכל תוך כדי משימה בעקבות חלקי מכונת זמן עבודים. נהריה תפתיע אתכם בחדר בריחה עם משחק "האוצר האבוד" כשתצאו בעקבות היעלמות מסתורית של אוצר בפירמידה עתידה ובחדר בריחה במושב יערה אתם מוזמנים לפענח תעלומה של קוסם נעלם. חדרי בריחה בישראל עומדים בסטנדרטים הבינלאומיים כך שגם כאן, בישראל, תגלו חדרי בריחה עם סיפורי מתח והרפתקאות מסעירות.

תוכלו להגיע וליהנות ממש חדר בריחה מומלץ שלנו של "MagiQ" כדי לבלות עם חברים,
כדי לחגוג יום הולדת, כדי ליהנות מיום גיבוש עם העובדים או כדי ליהנות מבילוי מעניין עם בני הזוג שלכם.

חדרי בריחה מבוססי סרטים מומלצים

חובבי סרטים? אנחנו מציגים את חדר בריחה האשליה במושב יערה המיועד לקבוצה בין 2-8 שחקנים אשר משתפים פעולה להשגת המטרה. בין חדרי הבריחה שפרוסים בישראל, מככבים חדרים שתוכננו סביב סיפורי מתח עוצמתים. ביניהם תוכלו לבקר בחדרי בריחה ועליכם לפתור את תעלומה מסתורית מבלי שאתם יודעים מה מחכה לכם בחדר.

חדרי בריחה מומלצים בישראל

חדרי הבריחה הם משחק חברתי מדליק במהלכו "ננעלים" מספר משתתפים בחדר וצריכים לפתור חידות שונות ולפענח צופנים תוך שעה בלבד הפכו להיות בילוי פופולרי למדיי. עם חלוף הזמן הוקמו מגוון סוגים של משחקי בריחה כשכל משחק בריחה לוקח את המשתתפים לעולם אחר. הרעיון של חדרי בריחה שנקראים גם חדרי מילוט הגיע מתחום משחקי המחשב – החדרים פשוט לקחו את הרעיון צעד אחד קדימה והפכו את הדמויות שמופיעות במשחקי המחשב לשחקנים אמיתיים. אם אתם מעוניינים ליהנות מחוויה מרגשת שדורשת שיתוף פעולה והרבה מחשבה תוכלו להגיע אל חדר בריחה עם בני המשפחה, בני הזוג, החברים או הקולגות ולצאת אל פעילות נפלאה.
כדי לעורר את סקרנותכם הכנו רשימה של חדרי בריחה מדליקים לפי נושאים.

חדרי בריחה מומלצים לילדים

חדרים שמפעילים את הדמיון, משלבים אקשן ואתגרים ומהווים הרפתקה בלתי נשכחת לכל המשפחה.
עליכם לתכנן את הבריחה המושלמת מחדר הבריחה שלנו. המשתתפים מתבקשים לסלול את דרכם לעבר החופש המובטח, יש לכם משימה להיכנס לנעליים של קוסם. אם תחפשו חדר בריחה מומלץ לילדים, תגלו את חדר בריחה האשליה שנמצא במושב יערה בצפון בגליל המערבי, חדר הבריחה הזה אהוב על משפחות ומומלץ על ידי הרבה אנשים.

מאחלים לכם בריחה מהנה ונסיעה מומלצת לצפון!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button